Agnese Nolle – Pieaugušo un bērnu zobārste, protēziste. 1996.gadā ieguvusi zobārsta grādu Latvijas Medicīnas akadēmijā. 1996.-99.g. studējusi zobu protezēšanas rezidentūru prof. P.Apses vadībā. 1999.gadā beigusi rezidentūru zobu protezēšanā, ieguvusi zobu protēzista grādu. 2009.gadā pieredzes apmaiņa Anglijā(Londonā). Regulāri piedalās vietējos un starptautiskos semināros un kongresos.
Raivo Pusbarnieks – sertificēts pieaugušo zobārsts, ķirurgs, protēzists. 1997. g. ieguvis zobārsta grādu Latvijas Medicīnas Akadēmijā. Regulāri piedalās vietējos un starptautiskos semināros un kongresos. Regulāri piedalās vietējos un starptautiskos semināros un kongresos.
Vineta Sāmite – sertificēta higiēniste. 1984.gadā beigusi Rīgas 2.medicīnas skolu un iegūst feldšeres diplomu. 2000.gadā ieguvusi zobu higiēnista diplomu Latvijas medicīnas akadēmijā. Kopš 2000.gadā strādā zobārstniecības praksēs par zobu higiēnistu. 2002.g. iegūst zobu higiēnistes sertifikātu. Profesionālās zināšanas regulāri papildina kvalifikācijas kursos un semināros. Regulāri piedalās vietējos un starptautiskos semināros un kongresos.
Sanda Dūce – sertificēta higiēniste. 1992.g.beigusi Rīgas 4.medicīnas skolu un iegūst feldšeres diplomu. 2000.gadā ieguvusi zobu higiēnista diplomu Latvijas Medicīnas akadēmijā. Kopš 2000.gadā strādā zobārstniecības praksēs par zobu higiēnistu. 2002.g.iegūst zobu higiēnista sertifikātu. Profesionālas zināšanas regulāri papildina kvalifikācijas kursos un semināros. Regulāri piedalās vietējos un starptautiskos semināros un kongresos.
Attēlu galerija
(uzspied, lai apskatītu lielākas)