SAULKRASTU ZOBĀRSTNIECĪBA

Pakalpojumi

Zobārstniecība bērniem

Saulkrastu zobārstniecība sniedz valsts garantēto ārstniecību bērniem – zobārstniecībā bērniem līdz 18 gadu vecuma pilnā apjomā no valsts budžeta līdzekļiem tiek apmaksāta zobu ārstēšana un higiēna.

Vecāki vienmēr centīsies pasargāt bērnu no zobu problēmām, nodrošinot bērnam kvaliatīvu uzturu un pilnvērtīgu aprūpi, tomēr profilaktiskie pasākumi nedod pilnīgu garantiju, ka bērns ne reizi nepasūdzēsies par zobu sāpēm. Un tad būs nepieciešams zobārsta apmeklējums. Ārstēšanas metodes lielā mērā ir atkarīgas no tā, cik daudz zobiņa bojājums ir ielaists – vizīti pie zobārsta labāk neatlikt. Ja problēma vēl ir agrīnā stadijā, to var labot ar metodēm, kas būs mazāk traumatiskas bērnam.

Bērniem tiek apmaksāta arī zobu higiēna

2 līdz 18 gadu vecumam

Vienu reizi gadā

7, 11 un 12 gadu vecumā

Divas reizes gadā ar 6 mēnešu starpību

Pirmreizējā apmeklējumā bērnam līdz 18 gadu vecumam jāuzrāda ģimenes ārsta kartiņa, pase, ID karte vai dzimšanas apliecība. Ja to nevar uzrādīt, apkalpojam par maksu rindas kārtībā.

Uzmanību! Šobrīd NVD apmaksātu bērnu pierakstu nepieņemam. NVD apmaksātu bērnu pierakstu uz 2021. gadu atsāksim pieņemt no 16.11.2020..

Saulkrastu zobarstnieciba